"Шахтар" не зміг пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи. Фото: Twitter/Feyenoord

У четвер, 16 березня, донецький "Шахтар" зіграв другий матч у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи з роттердамським "Фейєнордом".

Поєдинок закінчився поразкою "гірників" із розгромним рахунком 1:7. Таким чином, донецький клуб завершив виступи в Лізі Європи.

Після першої умовно домашньої нічиї "Шахтар" зберігав непогані шанси на вихід до чвертьфіналу турніру, проте поєдинок у відповідь у гостях обернувся фіаско для "гірників".

"Фейєнорд" повів у рахунку вже на 9-й хвилині. Хіменес отримав передачу в межах штрафного майданчика, обіграв кількох захисників і пробив повз воротаря донецького клубу Трубіна - 1:0.

А на 24-й хвилині захисники української команди залишили Кекчю віч-на-віч біля воріт і він спокійно пробив низом у дальній кут - 2:0.

"Шахтар" намагався переламати перебіг зустрічі, проте внаслідок активних дій нарвався на третій м'яч. Перед перервою Конопля зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Кекчю впевнено реалізував одинадцятиметровий удар та оформив дубль – 3:0.

У другому таймі дубль оформив і вінгер роттердамців Ідріссі. Марокканець відзначився на 49-й та 60-й хвилинах і довів рахунок до 5:0. Забиті м'ячі Ідріссі дуже схожі – двічі він із середньої дистанції гарно закрутив сферу у дальній кут.

Муки "Шахтаря" на цьому не скінчилися. На 64-й хвилині зважився на удар Джаханбахш і влучив у нижній кут воріт Трубіна - 6:0.

Через три хвилини Данило пострілом від штанги з лінії штрафного майданчика змусив воротаря "Шахтаря" всьоме дістати м'яч із сітки - 7:0.

"Гірникам" вдалося забити гол престижу. Відзначився один із героїв післяматчевих пенальті з "Ренном" Кевін Келсі, який на 88-й хвилині втік на побачення з воротарем після передачі Матвієнка з глибини поля і реалізував свій момент - 1:7.

За сумою двох матчів (8:2) "Фейєнорд" вийшов у чвертьфінал Ліги Європи.

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу розіграшу Ліги Європи відбудеться 17 березня у швейцарському Ньйоні.

Фінал турніру відбудеться 31 травня на стадіоні імені Ференца Пушкаша у Будапешті (Угорщина).

Раніше ми писали, що Ярослав Ракицький повернувся до українського "Шахтаря" після трьох років у Росії.

Також "Страна" розповідала, що воротар "Шахтаря" Анатолій Трубін став лідером групового етапу Ліги чемпіонів за кількістю сейвів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Страни, щоб отримувати ясну, зрозумілу та швидку аналітику щодо політичних подій в Україні.